Stažení CRMfree
CRMplus

Kompletní instalace

Kompletní instalace je vhodná pro uživatele, který bude systém CRMfree používat na lokálně na svém počítači, na kterém není nainstalovaný MS SQL Server.

Postup při instalaci

1. krok - uvítací dialog průvodce, pokračujte tlačítkem Další

1 krok - uvítací dialog průvodce

2. krok - licenční smlouva, po přečtení podmínek licenční smlouvy zvolte možnost Souhlasím s podmínkami licenční smlouvy a pokračujte tlačítkem Další. Podmínky smlouvy lze vytisknout tlačítkem Tisk smlouvy. V případě, že s licenčními podmínkami nesouhlasíte ukončete instalaci tlačítkem Storno.

2 krok - licenční smlouva

3. krok - zvolte typ instalace. Průvodce Vám nabízí ze čtyř typů instalací

  • Kompletní instalace - MS SQL Server, databáze CRMfree, klient CRMfree
  • Pouze instalace MS SQL Serveru
  • Pouze instalace databáze CRMfree
  • Pouze instalace klienta CRMfree
  • vyberte Kompletní instalaci a pokračujte tlačítkem Další.

3 krok - zvolte typ instalace

4. krok - vyberte složku, kde chcete nainstalovat MS SQL Server. Instalátor Vám nabídne standardní umístění (C:\Program Files\MSSQL2005), které můžete změnit tlačítkem Procházet. Pokračujte tlačítkem Další.

4 krok - umisteni sql serveru

5. krok - zadejte název společnosti a pokračujte tlačítkem Další. Bez uvedení názvu společnosti nelze v instalaci pokračovat.

5 krok - nazev spolecnosti

6. krok - instalace je připravena, zde je uvedeno nastavení instalace (Typ instalace a její součásti které se budou instalovat). Změnit nastavení lze tlačítkem Zpět, v instalaci pokračujte tlačítkem Instalovat.

6 krok - instalace je pripravena

7. krok - průběh instalace, v tomto kroku se provádí instalace jednotlivých součástí MS SQL Serveru a databáze systému CRMfree. O průběhu instalace Vás budou informovat jednotlivá dialogová okna.

7 krok - prubeh instalace7 krok - prubeh instalace

8. krok - po instalaci MS SQL Serveru a databáze systému CRMfree se automaticky spustí instalace klienta CRMfree. Na uvítacím dialogu pokračujte tlačítkem Další

8 krok - uvitaci dialog instalace klienta

9. krok - zvolte cílové umístění klienta CRMfree. Instalátor Vám nabídne standardní umístění (C:\Program Files\CRMfree), které můžete změnit tlačítkem Procházet. Pokračujte tlačítkem Další.

9 krok - umisteni klienta

10. krok - vyberte složku v nabídce Start. Instalátor Vám nabídne standardní složku aplikace (CRMfree), kterou můžete změnit tlačítkem Procházet. Pokračujte tlačítkem Další.

10 krok - slozka v nabidce start

11. krok - zvolte další úlohy. Pokud chcete vytvořit zástupce aplikace na ploše, zaškrtněte Vytvořit zástupce na ploše. Pokud chcete vytvořit zástupce v panelu Snadné spuštění, zaškrtněte Vytvořit zástupce na panelu Snadné spuštění. Pokračujte tlačítkem Další.

11 krok - dalsi ulohy

12. krok - nastavení databázového připojení. Připojení klienta CRMfree k databázi je standardně nastaveno instalátorem a nelze měnit (databázový server - localhost, název databáze CRMfree). Připojení můžete otestovat tlačítkem Test připojení. Pro odesílání elektronické pošty vyplňte jméno Vašeho SMTP serveru. Pokračujte tlačítkem Další.

12 krok - nastaveni databazoveho pripojeni

13. krok - instalace klienta CRMfree je připravena, zde je uvedeno nastavení instalace. Změnit nastavení lze tlačítkem Zpět, v instalaci pokračujte tlačítkem Instalovat.

13 krok - instalace klienta je pripravena

14. krok - dokončení instalace klienta CRMfree, klikněte na tlačítko Dokončit.

14 krok - dokonceni instalace klienta

15. krok - dokončení instalace produktu CRMfree, klikněte na tlačítko Dokončit. Systém CRMfree byl úspěšně nainstalován.

15 krok - dokonceni instalace systemu CRMfree

Zpět


CRMfree a CRMplus - © Technodat Develop a Technodat, 2008-12.