Stažení CRMfree
CRMplus

Instalace klienta CRMfree

Instalace klienta systému CRMfree je vhodná na lokální uživatelský počítač. Pomocí klienta se bude uživatel připojovat na server s databází systému CRMfree. Nainstalovat klienta CRMfree lze pomocí instalačního souboru CRMfree_client.exe nebo pomocí instalačního souboru CRMfree_setup.exe. V následujících krocích je popsána instalace pomocí souboru CRMfree_client.exe.

Postup při instalaci

1. krok - uvítací dialog průvodce, pokračujte tlačítkem Další

1 krok - uvítací dialog průvodce

2. krok - licenční smlouva, po přečtení podmínek licenční smlouvy zvolte možnost Souhlasím s podmínkami licenční smlouvy a pokračujte tlačítkem Další. Podmínky smlouvy lze vytisknout tlačítkem Tisk smlouvy. V případě, že s licenčními podmínkami nesouhlasíte ukončete instalaci tlačítkem Storno.

2 krok - licenční smlouva

3. krok - zvolte cílové umístění klienta CRMfree. Instalátor Vám nabídne standardní umístění (C:\Program Files\CRMfree), které můžete změnit tlačítkem Procházet. Pokračujte tlačítkem Další.

3 krok - umisteni klienta

4. krok - vyberte složku v nabídce Start. Instalátor Vám nabídne standardní složku aplikace (CRMfree), kterou můžete změnit tlačítkem Procházet. Pokračujte tlačítkem Další.

4 krok - slozka v nabidce start

5. krok - zvolte další úlohy. Pokud chcete vytvořit zástupce aplikace na ploše, zaškrtněte Vytvořit zástupce na ploše. Pokud chcete vytvořit zástupce v panelu Snadné spuštění, zaškrtněte Vytvořit zástupce na panelu Snadné spuštění. Pokračujte tlačítkem Další.

5 krok - dalsi ulohy

6. krok - nastavení databázového připojení. Uveďte jméno databázového serveru, kde byla vytvořena databáze systému CRMfree a jméno databáze (standardně CRMfree). Připojení můžete otestovat tlačítkem Test připojení. Pro odesílání elektronické počty vyplňte jméno Vašeho SMTP serveru. Pokračujte tlačítkem Další.

6 krok - nastaveni databazoveho pripojeni

7. krok - instalace klienta CRMfree je připravena, zde je uvedeno nastavení instalace. Změnit nastavení lze tlačítkem Zpět, v instalaci pokračujte tlačítkem Instalovat. Zobrazí se Vám průběh instalace.

7 krok - instalace klienta je pripravena

8. krok - dokončení instalace klienta CRMfree, klikněte na tlačítko Dokončit.

8 krok - dokonceni instalace klienta

Poznámka - v případě, že chcete nainstalovat klienta systému CRMfree pomocí instalačního souboru CRMfree_setup.exe, při výběru Typu instalace (viz. 4 krok kompletní instalace) zvolte Pouze instalace klienta CRMfree. Následující postup je shodný s instalací klienta uvedeným výše.

Zpět


CRMfree a CRMplus - © Technodat Develop a Technodat, 2008-12.